Tiekėjai

Casalgrande Padana

Italų gamintojo “CASALGRANDE PADANA” akmens masės plytelės užima pirmaujančias pozicijas Italijos rinkoje. Turtinga spalvų ir atspalvių gama, platus faktūrų bei formatų pasirinkimas suteikia galimybę įgyvendinti pačius įvairiausius sumanymus, išgauti bet kokį norimą piešinį. Specialistai vertina šių plytelių patvarumą, ilgaamžiškumą bei kitas technines charakteristikas.

Appiani

Italų gamintojas „APPIANI“ atskleidžia vienos iš seniausių architektūrinių dekoravimo formų – mozaikos grožį ir panaudojimo galimybes. Spalvų, dydžių ir paviršių įvairovė leidžia įgyvendinti kuo įvairiausius užmojus. Siūlomas įdomus sprendimas – ant plytelių paviršiaus perkeliamas pageidaujamas kliento piešinys.

Ceramica Saloni

Ispanų gamintojas „CERAMICA SALONI“ pelnytai laikomas vienu iš lyderių pasaulio keramikos gamintojų gretose. Šiandien gaminama daugiau kaip 1300 rūšių keraminių plytelių sienoms ir grindims, kurių daugelio raštas ir spalva yra tarpusavyje suderinti. Be to, joms galima pritaikyti po kelis skirtingų spalvų ir dydžių dekoratyvinių elementų ir detalių komplektus. Tai Jums leis sukurti bet kurio buto ar kitos patalpos išbaigtą ir skoningą interjerą.

Serenissima

Italų gamintojas Serenissima labai daug dėmesio kreipia į tradicijas.  Laikui nepavaldus grožis yra jų varomoji jėga. Pagrindinė jų gaminamų plytelių tematika-gamta.

CIR

Italų gamintojas, turintis savo išskirtinį stilių. Pasižymi labai įvairia formatų gausa ir neįprastomis formomis. Savo asortimente turi ne tik tradicines formas, bet ir šešiakampias, bei aštuonkampias plyteles. Natūralumas ir gamta yra pagrindinės CIR gamintojo varomosios jėgos. Kolekcijos yra išskirtinės ir su niekuo nepainiojamos.

Cerasarda

Gamintojas labai vertinantis tradicijas ir kultūrą. Šio gamintojo plytelės nukels Jus į Viduržiemio jūros regioną. Dominuoja labai ryškios spalvos ir įvairūs formatai. Gamintojas siūlo išskirtinio spalvų sodrumo plyteles patiems netikėčiausiems Jūsų sprendimams.

Cercom

Italų gamintojas, kuris specializuojasi komerciniuose produktuose. Šis gamintojas gamina tik akmens masės plyteles, kurios naudojamos komercinėse, industrinėse ir panašiose zonose. Plytelės turi puikius techninius duomenis ir minimalistinį dizainą.

Mainzu

Ispanijos gamintojas, kuris specializuojasi mažuose formatuose. Plytelės spalvingos ir margos, būdingos Ispaniškam ir Portugališkam stiliuj. Gaminamos INKJET printing principu ir gali pasigirti labai plačiu dekorų pasirinkimu.

Adex

Vienas iš seniausių Ispanijos gamintojų, kurie labai vertina tradicijas. Adex gamina klasikinio stiliaus plyteles šiuolaikiškiems žmonėms .Dominuoja maži formatai ir neutralios spalvos. Visos plytelės turi daug dekoratyvinių elementų ir formų.

Imola

Italų gamintojas, galintis pasiūlyti tiek grindines, tiek sienines plyteles. Labai patikimos, aukštos kokybės plytelės. Gamintojas labai šiuolaikiškas ir inovatyvus. Gali pasiūlyti labai įvairius formatus, paviršius ir spalvas. Praktiškas pasirinkimas šiuolaikiškam žmogui.

LOVE ceramic tiles

Portugalijoje gaminamos plytelės, kurių dizainą kuria Italai. Gamintojas orientuotas į vonios plyteles, nepriekaištingus dizainus ir įvairius formatus. Įvairūs raštai ir dekorai suteikia šiam gamintojui išskirtinumo.

LEA ceramiche

LEA CERAMICHE (Italija) laminuotos porceliano plokštės Slimtech. Plokštės ypatingai lengvos ir plonos, patrauklūs dideli išmatavimai. Sukurtas visiškai naujas, lengvas, lankstus, universalus, daug pritaikymo galimybių turintis produktas. Slimtech puikiausiai pakeičia tradicinius keraminius produktus.

Unica

„Unica“ puikiai sukomplektuoti produktai, kurie sujungia dizainą, praktinę patirtį ir technologijas. Pagaminta Italijoje, kiekviena kolekcija išsiskiria savo neįprastu ir šiuolaikiniu stiliumi bei procesu.

14 Oro Italiana

„14oraitaliana“ buvo sukurtas tiems, kurie ieško alternatyvių estetinių sprendimų tradicinėms plytelėms. Produktai išsiskiria dėl stipraus originalumo. Rezultatas – tai įvairus, universalus  ir kartais ekstravagantiškų medžiagų mišinys: sintezė tarp tradicijų, technologijų ir naujovių, kuriuose vyksta dialogas tarp keramikos ir natūralių medžiagų.

Pavigres

Portugalų gamintojas „Pavigres“ turintis platų spalvų, raštų ir dydžių pasirinkimą.

Tarkett

Švedų gamintojas „TARKETT“ teikia integruotus grindų, sienų ir sportinių dangų sprendimus. Siūlomas platus produkcijos asortimentas, apimantis vinilines dangas, natūralų linoleumą, laminatą, parketą, sporto dangas.

Interface

Olandų kompanija „INTERFACE“ – pasaulinė kiliminių plytelių gamybos ir dizaino lyderė. Produktas pripažintas ir ypač mėgstamas dėl savo išskirtinio dizaino, nepriekaištingos kokybės, pritaikymo galimybių, funkcionalumo.

Radici

Italijos kompanija „RADICI“ gamina kilimus tiek iš natūralių, tiek iš sintetinių žaliavų. Siūloma daugiau kaip 100 raštų standartinių kilimų kolekcijų. Visi kilimai padengti specialia danga, kuri palengvina priežiūrą bei apsaugo nuo dėmių susidarymo. Esant poreikiui kilimą galima impregnuoti „Actiguard“ danga, apsaugančia nuo erkių, grybelių ir bakterijų, sukeliančių alergiją.

Associated Weavers

„ASSOCIATED WEAVERS“ viena didžiausių kilimų gamintojų Europoje. Galima rinktis iš vienspalvių ar marginto dizaino kolekcijų. Puikus kainos ir kokybės santykis.

Design Parquett

Prancūzų gamintojas jau daugiau nei 15 metų specializuojasi grindų parketo bei aksesuarų (grindjuosčių, laiptų, pakopų) gamyboje. Tai įvairių ąžuolo rūšių parketas, egzotinės medienos parketas, modulinis parketas, spec.parketas vonios kambariams, terasinės lentos, spec.profiliai.