Apie mus

Vaineta ir partneriai prekiauja interjero bei eksterjero apdailos medžiagomis – akmens masės ir keraminėmis plytelėmis, kiliminėmis dangomis, kiliminėmis plytelėmis, pvc danga, natūraliu linoleumu, parketlentėmis, laminuotomis grindimis, sienų danga, stiklo blokeliais.

Dirbame nuosekliai bei profesionaliai, nesiekiame greito pelno, partnerius renkamės kruopščiai ir nesiblaškydami. Įmonė atstovauja žinomas gamyklas iš Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Belgijos, Olandijos,  Didžiosios Britanijos, Suomijos  ir kitų šalių. Stengiamės mūsų rinką užpildyti kokybiška ir estetiška produkcija.  Būtent todėl įmonės salonuose parduodamos kokybiškos ir modernios apdailos medžiagos.

Laikomės nuostatos, kad svarbiausia yra ne pats apdailos medžiagos pardavimas, o jos tinkamas panaudojimas tinkamoje vietoje, ir be abejo, sklandus  bei  korektiškas aptarnavimas. Teikiame medžiagų instaliavimo, konsultavimo, projektavimo paslaugas. Mūsų tiekiamų paslaugų kokybė – tai kruopštaus, nuoseklaus ir gerai organizuoto darbo rezultatas. Mūsų įsipareigojimai – tikslumas, paslaugumas, užsakovo laiko tausojimas, patikimumas, atsakingumas.

Jūsų naujai renovuojamoms patalpoms, siūlome mūsų kokybiškas medžiagas bei profesionalias konsultacijas.